Kombinovaný kočárek Maxi-Cosi

Vytvořte si kočárek svých snů! Výběrem libovolného hlubokého lůžka Maxi-Cosi  a libovolné kompatibilní verze sportovního kočárku Maxi-Cosi si vytvoříte kombinovaný kočárek dle vašeho stylu. Přidáte-li také autosedačku od Maxi-Cosi, máte tak vytvořený dokonalý cestovní sytém od Maxi-Cosi.

Kombinovaný kočárek Maxi-Cosi

Aktivní filtry

Maxi-Cosi Oria Essential Grafit 2020

4 290 Kč

Hluboké lůžko Oria v barvě grafitové poskytne vašemu dítěti dokonalý spánek i na dlouhé cestování. Je kompatibilní s kočárky Maxi-Cosi Adorra, Lila, Stella a Nova.

Maxi-Cosi Oria Essential Red 2020

4 290 Kč

Hluboké lůžko Oria v barvě rudé poskytne vašemu dítěti dokonalý spánek i na dlouhé cestování. Je kompatibilní s kočárky Maxi-Cosi Adorra, Lila, Stella a Nova.

Maxi-Cosi Oria Essential Black 2020

4 290 Kč

Hluboké lůžko Oria v barvě černé poskytne vašemu dítěti dokonalý spánek i na dlouhé cestování. Je kompatibilní s kočárky Maxi-Cosi Adorra, Lila, Stella a Nova.

Maxi-Cosi Oria Essential Blue 2020

4 290 Kč

Hluboké lůžko Oria v barvě modré poskytne vašemu dítěti dokonalý spánek i na dlouhé cestování. Je kompatibilní s kočárky Maxi-Cosi Adorra, Lila, Stella a Nova.

MAXI-COSI ADORRA 2 LUXE KOČÁREK TWILIC GREY

13 990 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra 2 Luxe v barvě Twilic Grey je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

kočárek Maxi-Cosi Lila Nomad Black 2019

13 499 Kč 14 999 Kč -10%

Kočárek Lila v barvě Nomad Black je moderní elegantní sportovní kočárek neotřelého designu. Poskytuje dokonalý komfort a úžasné pohodlí Vašemu dítěti.