Sportovní kočárek Maxi-Cosi Lara

Sportovní kočárek Lara od Maxi-Cosi je výborný pomocník na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

Ultra lehký sportovní kočárek Maxi-Cosi Lara

Sportovní kočárek Maxi-Cosi Lara

Aktivní filtry

Kočárek Maxi-Cosi Lara Nomad Black 2019

5 590,00 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Nomad Black se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

Kočárek Maxi-Cosi Lara Nomad Grey 2019

5 590,00 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Nomad Grey se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

Kočárek Maxi-Cosi Lara Nomad Blue 2019

5 590,00 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Nomad Blue se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

Kočárek Maxi-Cosi Lara Vivid Red 2019

5 590,00 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Vivid Red se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.