Novinky

Novinky

Aktivní filtry

Elodie Details pláštěnka na kočárek Gold

764,15 Kč 899,00 Kč -15%

Pláštěnka je nezbytným a praktickým doplňkem každého kočárku při procházkách v dešti či sněhu. Elodie nabízí univerzální pláštěnku v krásné zlaté barvě.

Dudlík Elodie Details - Forest Mouse Max

229,00 Kč

Dudlíky od Elodie, které mají smysl pro jedinečný styl! Bílý dudlík s motivem myšky Maxe se stane oblíbeným pomocníkem pro zklidnění vašeho dítěte. Dudlík je vhodný od 3 měsíců

Elodie Details dudlík - Amber Apricot

229,00 Kč

Dudlíky od Elodie, které mají smysl pro jedinečný styl! Meruňková barva dudlíku s motivem  se stane oblíbeným pomocníkem pro zklidnění vašeho dítěte. Dudlík je vhodný od 3 měsíců.

Elodie Details dudlík newborn Meadow Flower

229,00 Kč

Dudlíky od Elodie, které mají smysl pro jedinečný styl! Bílý dudlík s motivem kytiček se stane oblíbeným pomocníkem pro zklidnění vašeho dítěte. Dudlík je vhodný od narození do 6 měsíců

Elodie Details dudlík newborn Hazy Jade Max

229,00 Kč

Dudlíky od Elodie, které mají smysl pro jedinečný styl! Šedý dudlík s motivem kočičky se stane oblíbeným pomocníkem pro zklidnění vašeho dítěte. Dudlík je vhodný od narození do 6 měsíců

Elodie Details bryndák Amber Apricot

659,00 Kč

Praktický bryndák v meruňkové barvě je stále více oblíbeným doplňkem pro rodiče malých dětí po celém světě. Bryndák je vyroben z kvalitně jemného, odolného a lehce čistitelného polyesterového materiálu, který schne během chvilky.

Elodie Details bryndák Vanilla White

659,00 Kč

Praktický bryndák v bílé barvě je stále více oblíbeným doplňkem pro rodiče malých dětí po celém světě. Bryndák je vyroben z kvalitně jemného, odolného a lehce čistitelného polyesterového materiálu, který schne během chvilky.

Elodie Details bryndák Forest Mouse Max

499,00 Kč

Praktický bryndák se stává stále více oblíbený u rodičů po celém světě. Bryndák v bílé barvě s dekorem myšky je vyroben z kvalitně jemného, odolného a lehce čistitelného polyesterového materiálu, který schne během chvilky. 

Bryndák Elodie Tender Blue Bunny

499,00 Kč

Praktický bryndák v modré barvě je stále více oblíbeným doplňkem pro rodiče malých dětí po celém světě. Bryndák je vyroben z kvalitně jemného, odolného a lehce čistitelného polyesterového materiálu, který schne během chvilky.

Bryndák Elodie Details Stone Silver

499,00 Kč

Praktický bryndák ve stříbrné barvě je stále více oblíbeným doplňkem pro rodiče malých dětí po celém světě. Bryndák je vyroben z kvalitně jemného, odolného a lehce čistitelného polyesterového materiálu, který schne během chvilky.

Elodie Details bryndák suchý Tender Blue

379,00 Kč

Tento modrý nákrčník slouží jako slintáček či bryndáček, který výborně absorbuje tekutiny a navíc ještě zahřeje krček dítěte. Slintáček tak můžete použít i jako módní doplněk vašeho miminka.

Elodie Details suchý bryndák Embroidery Anglais

379,00 Kč

Tento bílý nákrčník slouží jako slintáček či bryndáček, který výborně absorbuje tekutiny a navíc ještě zahřeje krček dítěte. Slintáček tak můžete použít i jako módní doplněk vašeho miminka. Jde snadno připevni.