Seznam produktů podle značky Maxi Cosi

Existuje 24 produktů.

Zobrazeno 1-24 z 52 položek

autosedačka Maxi-Cosi Citi Black Raven 2019

2 999,00 Kč

Citi je velmi lehká autosedačka zajišťující maximální bezpečnost díky bočnímu ochrannému systému vybaveném bezpečnostním trojbodovým pásem. Zajišťuje příjemný komfort Vašemu miminku.

autosedačka Maxi-Cosi Citi Concrete Grey 2019

2 999,00 Kč

Citi Concrete Grey je velmi lehká autosedačka zajišťující maximální bezpečnost díky bočnímu ochrannému systému vybaveném bezpečnostním tříbodovým pásem. Zajišťuje příjemný komfort Vašemu miminku.

autosedačka Maxi-Cosi Citi Earth Brown 2019

2 999,00 Kč

Citi Earth Brown je velmi lehká autosedačka zajišťující maximální bezpečnost díky bočnímu ochrannému systému vybaveném bezpečnostním tříbodovým pásem. Zajišťuje příjemný komfort Vašemu miminku.

autosedačka Maxi-Cosi Citi River Blue 2019

2 999,00 Kč

Citi River Blue je velmi lehká autosedačka zajišťující maximální bezpečnost díky bočnímu ochrannému systému vybaveném bezpečnostním tříbodovým pásem. Zajišťuje příjemný komfort Vašemu miminku.

autosedačka Maxi-Cosi Citi Robin Red 2019

2 999,00 Kč

Citi Robin Red je velmi lehká autosedačka zajišťující maximální bezpečnost díky bočnímu ochrannému systému vybaveném bezpečnostním tříbodovým pásem. Zajišťuje příjemný komfort Vašemu miminku.

autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size Authentic Grey

5 790,00 Kč

Pearl Pro i-Size Nomad Grey nabízí nejmodernější bezpečnostní výkon v souladu s nejnovějším předpisy pro autosedačky. Pearl Pro má oproti Pearl Smart systém jednoduchých pásů a silikonové ochrany obvodu autosedačky

autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size Black Grid

5 790,00 Kč

Pearl Pro i-Size Nomad Black nabízí nejmodernější bezpečnostní výkon v souladu s nejnovějším předpisy pro autosedačky. Pearl Pro má oproti Pearl Smart systém jednoduchých pásů a silikonové ochrany obvodu autosedačky