Sportovní kočárek Maxi-Cosi Adorra

Luxusní všestranný kočárek Adorra - kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

Sportovní kočárek Maxi-Cosi Adorra

Existuje 5 produktů.

Zobrazeno 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Blue 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Blue je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Black 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Black je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Grey 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Grey je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Red 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Red je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Sand 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Sand je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.