Nové produkty

 • Nové

EN-FANT Ink thermal set Blue Surf

1 689 Kč

Termo souprava v barvě světle modré od En Fant pro vaše malé dobrodruhy je také ideálním řešením do nepříznivého deštivého či chladnějšího počasí!. 

 • Nové

Elodie Details Winter bonnet Monogram Print

699 Kč

Čepeček pro miminka v bílé barvě s dekorem logo ED ve velikostech 0-3 měsíců až po 1-2 roky. Dokonalá ochrana vašeho miminka před zimou a nepříznivým počasím.

 • Nové

Elodie Details Back Pack Mini Midnight Eye

1 280 Kč

Elegantní batoh v růžové barvě s dekorem zvířat o obsahu 7 litrů s detaily z pravé kůže pro aktivní batolata a předškoláky pojme vše potřebné na výlet nebo dovolenou.

 • Nové

Elodie Details Back Pack Mini White Tiger

1 280 Kč

Elegantní batoh v hnědé barvě s dekorem bílých tygrů o obsahu 7 litrů s detaily z pravé kůže pro aktivní batolata a předškoláky pojme vše potřebné na výlet nebo dovolenou.

 • Nové

Elodie Details Back Pack Mini Monogram

1 280 Kč

Elegantní batoh v bílé barvě s monogramem ED a nášivek o obsahu 7 litrů s detaily z pravé kůže pro aktivní batolata a předškoláky pojme vše potřebné na výlet nebo dovolenou.

 • Nové

Elodie Details taška Soft Shell Grande - Midnight Eye

2 590 Kč

Módní a přitom funkční soft shell přebalovací taška v růžové barvě s dekorem zvířat, která svým vzhledem vyvolává pocit módní kabelky, jsme si jisti, že ji budete používat pro všechny příležitosti. Při péči o vaše děťátko i o vás samotnou. Tak i tak budete milovat všechny milé funkce, které jsme do ní přidali:

 • Nové

Elodie Details taška Soft Shell Grande - White Tiger

2 590 Kč

Módní a přitom funkční soft shell přebalovací taška v hnědé barvě s dekorem bílých tygrů, která svým vzhledem vyvolává pocit módní kabelky, jsme si jisti, že ji budete používat pro všechny příležitosti. Při péči o vaše děťátko i o vás samotnou. Tak i tak budete milovat všechny milé funkce, které jsme do ní přidali:

 • Nové

Elodie Details taška Soft Shell Grande - Black Brilliant

2 590 Kč

Módní a přitom funkční soft shell přebalovací taška v luxusní černé barvě, která svým vzhledem vyvolává pocit módní kabelky, jsme si jisti, že ji budete používat pro všechny příležitosti. Při péči o vaše děťátko i o vás samotnou. Tak i tak budete milovat všechny milé funkce, které jsme do ní přidali:

 • Nové

Elodie Details taška Soft Shell - Monogram Print

1 649 Kč

Módní a přitom funkční soft shell přebalovací taška v dekoru monogram a ve smetanové barvě, která svým vzhledem vyvolává pocit módní kabelky, jsme si jisti, že ji budete používat pro všechny příležitosti. Při péči o vaše děťátko i o vás samotnou. Tak i tak budete milovat všechny milé funkce, které jsme do ní přidali:

 • Nové

Sametová deka Elodie Details - Midnight Eye

999 Kč

Tato deka v barvě růžové a dekorů zvířátek a květin je vyrobena z exkluzivního materiálu Pearl Velvet, který v sobě spojuje nadýchaný plyš a měkký samet, ale na rozdíl od nich také silně absorbuje vlhkost.  

 • Nové

Sametová deka Elodie Details - White Tiger Warm Sand

999 Kč

Tato deka v dekoru béžové a bílých tygrů je vyrobena z exkluzivního materiálu Pearl Velvet, který v sobě spojuje nadýchaný plyš a měkký samet, ale na rozdíl od nich také silně absorbuje vlhkost.  

 • Nové

Sametová deka Elodie Details - Winter Sunset

999 Kč

Tato deka v dekoru Winter Sunset je vyrobena z exkluzivního materiálu Pearl Velvet, který v sobě spojuje nadýchaný plyš a měkký samet, ale na rozdíl od nich také silně absorbuje vlhkost.