filtr velikostí oblečení a obuvi

outdoorové a termo oblečení

bundy, vesty, termo soupravy, termo bundy, termo vesty

outdoorové a termo oblečení

Aktivní filtry

CeLaVi - Chlapecká termo bunda Sargasso Sea

839,30 Kč 1 199,00 Kč -30%

Cool zateplená bunda s hvězdami v reliéfní struktuře látky a vertikálními střihy. Zapíná se vpředu na zip s ochranou brady. Reflexní lemování kolem hrudníku. Měkké žebro na krku. Elastická na zápěstích.

CeLaVi - Dívčí termo bunda Peach Whip

839,30 Kč 1 199,00 Kč -30%

Roztomilá zateplená bunda od CeLaVi s holčičím střihem. Volánky a tečkovaná struktura materiálu dodávají bundě roztomilý vzhled. Díky žebrování u výstřihu je bunda extra pohodlná na nošení a reflexní detaily zviditelní dítě. Bunda má gumu na zápěstí a zapíná se vpředu na zip.

CeLaVi - Dívčí termo bunda Sundress

839,30 Kč 1 199,00 Kč -30%

Roztomilá zateplená bunda od CeLaVi s holčičím střihem a celoplošným potiskem. Volánky a tečkovaná struktura materiálu dodávají bundě roztomilý vzhled. Díky žebrování u výstřihu je bunda extra pohodlná na nošení a reflexní detaily zviditelní dítě. Bunda má gumu na zápěstí a zapíná se vpředu na zip.

CeLaVi - Chlapecká termo vesta Sargasso Sea

839,30 Kč 1 199,00 Kč -30%

Zateplená vesta od CeLaVi s hvězdičkami v reliéfní struktuře látky a vertikálními střihy. Zateplená vesta má kolem hrudníku reflexní paspulky, aby bylo dítě vidět. Zapíná se na zip s ochranou brady. Žebro u výstřihu. Zateplená vesta je velmi praktická přes teplý svetr, mikinu.

CeLaVi - Dívčí termo vesta Sundress

839,30 Kč 1 199,00 Kč -30%

Zateplená vesta od CeLaVi s tečkami ve struktuře embossující látky. Zateplená vesta má reflexní lemování a volánky kolem pasu, aby vypadala jako holčička. Zapíná se na zip s ochranou brady. Žebro u výstřihu. Zateplená vesta je velmi praktická přes teplý svetr, mikinu.