EN-FANT dětské oblečení

Dánská značka EN FANT dětského oblečení, uk terého design je zaměřen na přírodní barevné spektrum a výrazném vizuálním vyjádření a motivy zvířat. 

EN-FANT dětské oblečení

Existuje 24 produktů.

Zobrazeno 1-24 z 195 položek

Aktivní filtry

En Fant Playsuit Blue Surf

989 Kč

Overál od EN FANT s dlouhými rukávy a nohavicemi. Oblek má cool proužky a knoflíky. Zapínání vpředu a mezi nohama. GOTS certifikováno.

En Fant Dress Pink Champagne vel. 50-80

649 Kč

Šatičky od EN FANT jsou s krátkým rukávem navrženy v pruhovém provedení s roztomilým detailem na výstřihu. Jsou vyrobeny s velmi příjemného a jemného materiálu a mají zapínáním na ramenou. Certifikace Oeko-tex

En Fant LS T-shirt Dark Navy vel.50-80

649 Kč

Tričko s dlouhým rukávem od EN FANT. Toto tričko má na jedné straně krásné pruhy a skvělé logo EN FANT. Měkký žebrovaný okraj na výstřihu. Zapínání na jednom rameni. Oeko-tex certifikováno.

En Fant Playsuit Blue Surf

779 Kč

Overál od EN FANT s dlouhými rukávy a nohavicemi. Oblek má roztomilý potisk a zapínání vpředu a mezi nohama. Oeko-tex certifikováno.

En Fant Dress Rose Cloud vel. 50-80

899 Kč

Šaty od EN FANT jsou s krátkým rukávem navrženy s výrazným volánem na krku a třpytícími detaily. Jsou vyrobeny s velmi příjemného a jemného materiálu a mají zapínáním na ramenou. Certifikace Oeko-tex

En Fant Playsuit Pink Champagne

779 Kč

Overál od EN FANT s dlouhými rukávy a nohavicemi. Oblek je vyroben v krásném potisku a má na horním těle krásný volán. Zapínání na jednom rameni a mezi nohama. Oeko-tex certifikováno.

En Fant Playsuit Pink Champagne

779 Kč

Overál od EN FANT s krátkými rukávy a nohavicemi. Oblek je vyroben v krásném potisku a má hrudi roztomilý třpytivý detail. Zapínání na jednom rameni a mezi nohama. Oeko-tex certifikováno.

En Fant Dress Pink Champagne vel. 50-80

729 Kč

Šaty od EN FANT s krátkými rukávy. Šatičky jsou vyrobeny v krásném potisku, mají elegantní volánky kolem výstřihu a horní části těla a elastické na rukávech. Zapínání vzadu. GOTS certifikace

En Fant Romper Pink Champagne

989 Kč

Romper od EN FANT s krátkými nohavicemi a bez rukávů. Romper je vyroben z příjemného materiálu s nádhernými volánky přes ramena. Zapínání vpředu a mezi nohama.