Sportovní kočárky

Sportovní kočárky značky Babysing jsou inovativní kočárky nové generace kombinující elegantní design s dokonalým pohodlím pro dítě a také výbornými jízdními a ovládacími vlastnostmi pro rodiče. Ohromí svou lehkostí a jednoduchostí ovládání a také skládáním jednou rukou. Hravě si poradí i s horším terénem.

Sportovní kočárky

Existuje 24 produktů.

Zobrazeno 1-24 z 35 položek

Aktivní filtry

Sportovní kočárek Maxi-Cosi Gia Essential Black 2020

6 850 Kč 7 450 Kč

Univerzální kočárek splňující potřeby jak ve městě tak i mimo něj s dostatečným úložným prostorem po celý den a který zároveň plnohodnotně ochrání dítě před sluncem. Je vhodný pro děti od narození do 4 let (max. 22 kg). Jednoduché skládání jednou rukou. Dodáváno s předním madlem, s držákem pití, pláštěnkou a kapsou ve stříšce. Kompatibilní s autosedačkami: Pebble Pro, Pebble Plus,Rock, Cabriofix, Citi.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Blue 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Blue je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

Kočárek Maxi-Cosi Lara Nomad Black 2019

5 590 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Nomad Black se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

Sportovní lehký kočárek Babysing SGO III cowboy busy 2019

4 999 Kč 8 999 Kč

Super lehký sportovní kočárek v nejoblíbenějším motivu Cowboy. Moderní designový kočárek v příjemně modré barvě s nápisy. Velmi nízká váha pod 6 kg. Super jednoduché skládání jednou rukou a výborná říditelnost kočárku. Skvělý pomocník pro snadné cestování.

kočárek Maxi-Cosi Lila Nomad Black 2019

13 499 Kč 14 999 Kč -10%

Kočárek Lila v barvě Nomad Black je moderní elegantní sportovní kočárek neotřelého designu. Poskytuje dokonalý komfort a úžasné pohodlí Vašemu dítěti.

Sportovní kočárek Maxi-Cosi Gia Nomad Grey 2019

6 850 Kč 7 450 Kč

Gia v barvě Nomad Grey je univerzální kočárek splňující potřeby jak ve městě tak i mimo něj s dostatečným úložným prostorem po celý den a který zároveň plnohodnotně ochrání dítě před sluncem. Je vhodný pro děti od narození do 4 let (max. 22 kg). Jednoduché skládání jednou rukou. Dodáváno s předním madlem, s držákem pití, pláštěnkou a kapsou ve stříšce. Kompatibilní s autosedačkami: Pebble Pro, Pebble Plus,Rock, Cabriofix, Citi.

kočárek Maxi-Cosi Adorra Nomad Black 2019

13 750 Kč

Luxusní všestranný kočárek Adorra v barvě Nomad Black je kočárek budoucnosti s nejlepším komfortem pro vaše děti a snadnou obsluhou pro rodiče. Ideální pro předměstí a město, ale poradí si i s terénem.

Kočárek Maxi-Cosi Lara Nomad Grey 2019

5 590 Kč

Kompaktní sportovní verze kočárku Lara od Maxi-Cosi v barvě Nomad Grey se stane vítaným pomocníkem na cesty. Velmi lehký kočárek, který si oblíbíte nejen pro své výborné ovládací vlastnosti, jednoduché skládání a minimální rozměry při složení. Vhodný jako palubní zavazadlo.

kočárek Maxi-Cosi Lila Nomad Sand 2019

14 999 Kč

Kočárek Lila v barvě Nomad Sand je moderní elegantní sportovní kočárek neotřelého designu. Poskytuje dokonalý komfort a úžasné pohodlí Vašemu dítěti.