Příbory Elodie Details

Příbory jsou vyrobeny na míru a potřeby malým dětským ručičkám. Lžička, vidlička i nůž má starožitný vintage vzhled a moderní anatomický tvar, vhodný pro vygravírování jména dítěte to vše zabaleno v krásné dárkové krabičce.

Příbory Elodie Details

Aktivní filtry

Elodie Details dětská lžička Silver

259,35 Kč 399,00 Kč -35%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětská lžička Silver Antique

259,35 Kč 399,00 Kč -35%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětská lžička Gold

259,35 Kč 399,00 Kč -35%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětský příbor Silver

519,35 Kč 799,00 Kč -35%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Antique Silver

519,35 Kč 799,00 Kč -35%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Gold

519,35 Kč 799,00 Kč -35%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.