filtr velikostí oblečení a obuvi

Příbory Elodie Details

Příbory jsou vyrobeny na míru a potřeby malým dětským ručičkám. Lžička, vidlička i nůž má starožitný vintage vzhled a moderní anatomický tvar, vhodný pro vygravírování jména dítěte to vše zabaleno v krásné dárkové krabičce.

Příbory Elodie Details

Aktivní filtry

Elodie Details dětská lžička Silver

279,30 Kč 399,00 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětská lžička Silver Antique

279,30 Kč 399,00 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětská lžička Gold

279,30 Kč 399,00 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details dětský příbor Silver

559,30 Kč 799,00 Kč -30%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Antique Silver

559,30 Kč 799,00 Kč -30%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Gold

559,30 Kč 799,00 Kč -30%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.