Stolování

Elodie představuje zcela novou kategorii svých produktů jako jsou dětské jídelní sety, složeny s talířků, mističek a hrnečkŮ v jemným barevným tónech, dětské příbory v krásných dárkových balení a bavlněné ubrousky s luxusními ozdobnými kroužky.

Stolování

Aktivní filtry

Elodie Details dětská lžička Silver

279 Kč 399 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details kroužek na ubrousek Silver

441 Kč 630 Kč -30%

Dopřejte si luxusní a krásný kroužek na ubrousek pro kojence a batolata z nové kolekce stolování ve stříbrné barvě. Je perfektní jako dárek. Lze na něj vygravírovat jméno dítěte. 

Elodie Details dětská lžička Silver Antique

279 Kč 399 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details kroužek na ubrousek Antique Silver

441 Kč 630 Kč -30%

Dopřejte si luxusní a krásný kroužek na ubrousek pro kojence a batolata z nové kolekce stolování ve stříbrné barvě antik. Je perfektní jako dárek. Lze na něj vygravírovat jméno dítěte. 

Elodie Details dětská lžička Gold

279 Kč 399 Kč -30%

Nádherná lžička se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Je navržena speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování.

Elodie Details kroužek na ubrousek Gold

441 Kč 630 Kč -30%

Dopřejte si luxusní a krásný kroužek na ubrousek pro kojence a batolata z nové kolekce stolování v krásné zlaté barvě. Je perfektní jako dárek. Lze na něj vygravírovat jméno dítěte. 

Elodie Details dětský příbor Silver

559 Kč 799 Kč -30%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Antique Silver

799 Kč

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné stříbrné barvě antik v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.

Elodie Details dětský příbor Gold

559 Kč 799 Kč -30%

Nádherný příbor se starožitným vzhledem vintage v krásné zlaté barvě v moderním anatomickém tvaru. Lžička, nůž i vidlička jsou navrženy speciálně pro malé dětské ručičky. Možnost gravírování jména dítěte.