Filtrovat podle

Značka

Značka

filtr velikostí oblečení a obuvi

Kočárek Mondo Elodie Details

Elodie Mondo Stroller

Ultralehký avšak robustní to je sportovní kočárek Elodie MONDO. Tento model je k dostání ve škále barev s ručně malovanými potisky. Ve Vašem soužití s dítětem naplní všechny Vaše potřeby. Vaše dítě se bude cítit pohodlně a Vy si procházky s kočárkem užijete. Tyto sportovní kočárky s polohovatelnými opěrkami zad a nohou lze nastavit do pohodlné polohy vleže, což je ideální, když Vaše dítě právě potřebuje spát. Rozšířitelná boudička je opatřená vestavěným UV filtrem UPF 50+, takže Vaše dítě ochrání před sluníčkem a dopřeje mu spokojený odpočinek. Sportovní kočárek MONDO lze řídit jen jednou rukou, protože je vybavený tichými kolečky, která se otáčejí o 360 stupňů. Snadno jej jednou rukou složíte a opětovně rozložíte do kompaktní cestovní velikosti dle certifikace IATA. Kolečka jsou odnímatelná. V základní výbavě našich sportovních kočárků jsou i chytrá úložná řešení, která Vám zajistí dostatek prostoru pro jiné nezbytnosti, pokud jste zrovna na cestách. Součástí našeho sportovního kočárku MONDO je praktický batoh Stow & Go Backpack, který během několika vteřin získáte přeměnou části úložného košíku. Navíc jej můžete také připevnit na své příruční zavazadlo, takže je zároveň ideální na cesty. K dostání jsou i doplňky jako nárazníky, adaptéry na autosedačku a držáky na pití, které lze zakoupit samostatně, a pomocí kterých si můžete sportovní kočárek dovybavit podle svých představ.

Kočárek Mondo Elodie Details

Aktivní filtry

Elodie Details adaptér ke kočárku Mondo - černé

1 345,00 Kč

Novinka pro váš kočárek. Adaptér na autosedačku ke sportovnímu kočárku Elodie Mondo. Adaptéry lze snadno připevnit na kočárek Mondo.  Adaptéry jsou kompatibilní s autosedačkami  Maxi-Cosi - Pebble Plus a Cabrio / Be Safe - iZi Go / Cybex - Aton.

Elodie Details kočárek Mondo Autumn Rose

7 992,00 Kč 9 990,00 Kč -20%

Novinka roku 2023 Mondo sportovní kočárek ultralehké váhy vhodný pro děti od 6 měsíců do 3 let v barvě krémové s dekorem jemných kvítků.