Péřový fusak Elodie Details - Mineral Green

Reference: 50515116184NA

5 350,00 Kč
Vč. DPH

Teplý, lehký a hebký péřový fusak patří k základní výbavě v zimním období. Je vhodný do kočárku, autosedačky i sáněk. Péřová výplň se dokonale přizpůsobí a přilne k dětskému tělíčku a obklopí ho teplem.

Množství
Dostupnost 7-14 dní

Teplý, lehký a hebký péřový fusak patří k základní výbavě v zimním období. Je vhodný do kočárku, autosedačky i sáněk. Péřová výplň se dokonale přizpůsobí a přilne k dětskému tělíčku a obklopí ho teplem. Fusak je nadýchaný a objemný, ale při cestování lze zabalit do malého balíčku. Otvory pro 5-ti bodový pás jsou kompatibilní s většinou modelů kočárků. Elastický vršek fusaku lze obepnout kolem opěradla nebo použít jako kapuci. Přední díl lze díky zipům po obou stranách zcela odepnout, ideální při přechodu z venku do vnitřních prostor. Fusak se snadno udržuje, možno prát v pračce a sušit  v sušičce. Kvalita byla testována a schválena IDFL, přední světovou laboratoří pro testování peří.

Velikost: 53 X 95 cm (110 cm při úplném natažení)

Materiál: 100% polyamid, podšívka 100% polyester a výplň husí peří.

Upozornění: Elodie používá ekologické barvy šetrné k životnímu prostředí, které mají přirozenou tendenci na slunci blednout. Pokud chcete uchovat sytou barvu, nesušte na přímém slunci a zabraňte dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu záření. Lze prát v pračce na 40°C


50515116184NA

Konkrétní reference

16 další produkty ve stejné kategorii: